Vakum Paketleme Makinası

Blog Post Vakum Paketleme Makinası

Vakum makinaları ürünlerin ambalajlarındaki havayı maksimum düzeyde emerek, rafta daha uzun süre taze kalmasını sağlarlar. Türkiye’nin en iyi fiyat garantisi sunan Abant Vakum Paketleme makinaları, odalı ve tek tabak MAP olmak üzere iki ayrı tipte üretilir.

Odalı Vakum Paketleme Makinası Çeşitleri

Abant Vakum Paketleme makinalarından birisi olan MG42 ile, et ve süt ürünlerini, unlu mamülleri, kuru gıdaları, tahıl ve gıda ürünlerini vakumlayabilirsiniz. Küçük boyutu sayesinde yer kaplamaz ve paslanmaz çelik gövdeye sahiptir. Ayrıca MAP özelliği ile ürünlerin bakteri oluşturmasını engeller. Aynı zamanda orta kapasiteli MG 80 SC tüm sektörlere cevap verebilmektedir. Tekerlekleri sayesinde işletmenizde kolaylıkla hareket ettirebilirsiniz. Özellikle et ve balık sektörü için ideal boyutlara sahip olan MG 80 SCL ve MG 80 SCW modelleri, güçlü pompaları sayesinde her işlemde hızlı sonuç alabilmenizi sağlar. İki odalı ve 4 yapıştırma çeçesi bulunan MG 68 DC ise bir çok sektörde kullanılmaktadır. Ayrıca farklı pompa seçenekleri sayesinde farklı ihtiyaçlarınıza cevap verir. Abant’ın otomatik kapaklı ve büyük modellerinden olan MG 86 DC ile ise, uzun ebatlı ürünlerde sorunsuz paketleme şansı yakalarsınız. Aynı zamanda bir odası vakum işlemini yaparken diğer odası hazırlanabilir. Böylece vakumlama işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Abant’ın en büyük modeli olan MG 110 DC ile oldukça büyük ürünlerinizi vakumlayabilirsiniz.

Hazır Tabak MAP Vakum Paketleme Makinası Çeşitleri

Tezgah altı ve tezgah üzerinde kullanılabilir çeşitleri olan Abant Vakum paketleme makinalarının MG 53 TS, MG 52 TS, MG 56 TS olmak üzere üç faklı modeli vardır. Özel tip vakum makinaları sayesinde farklı paketleme seçenekleri bulunan Abant Vakum paketleme makinaları, oldukça ekonomiktir. Ayrıca kullanım rahatlığı açısından da ergonomik olan bu makinalar, yiyecek vakumlama işlerinde kullanıldıkları için son derece hijyeniktirler. Kolay demonte edilere taşınabilirler. Paslanmaz çelikten yapılmışlardır, böylece uzun süreler kullanımına devam edebilirsiniz.

Abant Makina

Abant Group en iyi bildiği iş olan paketleme, kodlama, etiketleme alanında, gıdadan otomotive, kozmetikten sanayiye kadar pek çok firmaya, üretimden başlayarak pazarlama ve satış sonrası hizmetleri kapsayan tüm aşamalarda %100 destek vermektedir.